Oznanila: 29. NEDELJA MED LETOM, 22. oktobra 2023

††† Mladenič in Smrdel

† Ernest Stegel

okt.

Lucijan in Marcijan, muč.

Belsko †† Stanko Grželj in Katja Šantelj

† Iva Tornič

Sabina Avilska, muč.

Talita Kum za žive in rajen obeh župnij

†† Marija in Franc Novak

Simon in Juda Tadej, apostola

† Todor Baloš in ††† Kukanja

† Stane Ferjančič

ŽEGNANJSKA NEDELJA

Mihael Rua, duh in red.

† Danilo Škvor

Studeno za zdravje in slogo v Studenem

Brezje †† Antonija in Hinko Mekinda

Brezje v čast Mariji Pomagaj, Gorenje 15

• MISIJONSKA NEDELJA, 22. 10. Nabirke pri maši bodo za potrebe misijonov. Zahvaljujemo se za vaš dar za misijone.
  • Še naprej spodbujamo molitev rožnega venca v tem mesecu. Vsak dan se lahko pridružite molitvi RV v cerkvi pol ure pred mašo, ki ga vodijo družine birmancev.
  • VEROUK bo za vse razrede po urniku.
  • Še je možnost za prijavo za dekanijsko romanje na Brezje, ki bo 29. 10. Imamo še 20 prostih mest. Prijavite se gospodu vikarju na tel. 040 268 991. Odhod avtobusa bo ob 12.45 z avtobusne postaje v Postojni. Cena 13€. Na Brezjah bo priložnost za spoved, ob 15h rožni venec, ob 15.30 litanije, ob 16h sveta maša.
  • MARIJANSKI KOLEDARJI Na omarici za tiskovine dobite tudi Marijanske koledarje za leto 2024. Priporočeni dar za Marijanski koledar skupaj z žepnim koledarjem je 3.30€.
  • VABIMO K BRANJU tednika Družina.
  • Prihodnjo nedeljo premaknemo ure na zimski čas. Večerne maše bodo ob 18h. Prihodnjo nedeljo, pa večerne maše ne bo, ker romamo na Brezje. Mašne namene bomo zato opravili na Brezjah.
  • Veroučence 8. in 9. razreda vabimo na jesenske delavnice na škofijski gimnaziji v Vipavi, ki bodo v ponedeljek, 30. 10.. Več v župnijskem listu in na plakatu v cerkvi.
  • V župniji Studeno se priporočamo za ekipo, ki bi letos postavila župnijske jaslice v cerkvi. Kdor želi sprejeti ta izziv naj sporoči župniku.
  • Zahvaljujemo se vsem, ki ste darovali pridelke in hrano za potrebe Centra karitas v Postojni, zahvala pa gre tudi vsem sodelavcem župnijske karitas, ki so sprejemali hrano.
  • MISEL OB EVANGELIJU Dajmo cesarju (državi) kar je cesarjevega in še bolj pomembno pa je, da damo Bogu kar je Božjega. In ne pozabimo, da smo vsi, ki smo prejeli krst svatje pri Gospodovi mizi izrecno povabljeni vsako nedeljo.