Oznanila: 10. NEDELJA MED LETOM, 11. junij 2023

††† Marija, Konrad in Erik Lovko

†† Andrej in Marija Kobal

jun.

Anton Padovanski, red. in c.u.

Stara vas ††† Marija, Janez in Tomaž Kalčič

† Anton Premrl

Valerij in Rufin, mučenca

Gorenje ††† Simčič in Rupnik

† Ludvika Sojer, 8. dan

†† Andrej in Pavla Bajc

Vid, mučenec

Zalog ††† Frančiška, Maks Gorup in Katja Ipavec

†† Jernej in Matilda Slejko

Srce Jezusovo

Talita Kum v zahvalo za starše

Belsko †† Ivan in Marija in † Ivanka Gerželj, Belsko 11

za ozdravitev družinskega debla

Marijino brezmadežno Srce

v čast Devici Mariji za duhovni napredek

† Alojz Smerdu

Gregor Janez Barbarigo, škof

† Stanko Štembergar

† Pavel Bizjak

Studeno † Katja Šantelj

† Metod Studnička, 30. dan

• IZLET V GARDALAND ZA BIRMANCE bo v torek, 13. 6.; odhod avtobusa ob 5.30 z avtobusne postaje v Postojni. Prihod nazaj okli 22.30. Imamo še 2 prosti mesti, če še kdo želi zraven naj pokliče župnika. Vsak udeleženec naj ima s seboj veljaven osebni dokument.
  • NA GOD SV. ANTONA PADOVANSKEGA bo v torek, 13. 6., ob 18h sveta maša tudi v Stari vasi. Vabljeni.
  • SREČANJE ŽPS POSTOJNA bo v četrtek, 15. 6., ob 20h v župnijski dvorani.
  • NA PRAZNIK SRCA JEZUSOVEGA bo v petek, 16. 6., ob 19h sveta maša in posvetitev srcu Jezusovemu. Vabljeni.
  • SVETA KRSTA V nedeljo, 18. 6., ob 11.30 bosta v Postojni  prejela sveti krst Anže Hrib in Nik Lakota. Novokrščencem, staršem in botrom iskreno čestitamo.
  • ISKRENA ZAHVALA družini Sojer za dar v vrednost 360€ za župnijo Postojna ob priliki pogreba Ludvike Sojer.
  • PRINAŠANJE OBHAJILA BOLNIKOM OB NEDELJAH V kolikor bi kdo želel, da mu ob nedeljah prinesemo obhajilo na dom, naj o tem obvesti župnika. Skupaj z izrednimi delivci obhajila se bomo dogovorili, kdo pride prinese obhajilo.
  • ORATORIJ  Glede informacij o zgibanki in oratoriju kličite gospoda vikarja in kontaktno osebo na plakatu.
  • STIČNA BEND bo imel koncert v četrtek, 15. 6., ob 20h v Vipavi. Vabljeni na koncert.
  • MEDRELIGIJSKO SREČANJE MIR TEBI, EVROPA, MIR TEBI, BALKAN bo v soboto in nedeljo v Kopru. Med religijskega srečanja se bo udeležil tudi državni tajnik Svetega sedeža kardinal Pietro Parolin. Vabljeni verniki iz cele škofije. Več o programu v tiskanih oznanilih.