Oznanila: 2. postna nedelja - 13. marec 2022

+ Jožefa Sever

Studeno + Matjaž Zupan in v zahvalo

mar.

+ Ciril Jeruzalemski, škof in c. u.

+ Slavko Jelić

++ Marija in Štefan Urh

Jožef, Jezusov rednik

v čast sv. Jožefu

++ Leon in Danijel Brezic

20.  mar.

3. POSTNA NEDELJA

Klavdija, mučenka

+++ Jožefa, Anton, Veronika in Jože Lenarčič

Studeno +++ Alojzija, Franc in Mirko Renčelj

+ Vida in +++ Križman in Vlah

SPLOŠNA OZNANILA

• VEROUK bo v prihodnjem tednu za vse razrede po urniku v veroučilnicah. Pravila ista kot za šolo.
  • V soboto začenjam TEDEN DRUŽINE s praznikom sv. Jožefa, Jezusovega rednika. Pri maši bomo imeli blagoslov očetov, po maši pa litanije sv. Jožefa. Vabljeni možje in fantje.

OZNANILA POSTOJNA

• BIBLIČNA SKUPINA bo v ponedeljek, 14. 3., po maši.
  • KRIŽEV POT bo v petek, 18. 3., ob 18. uri (vodi biblična skupina) in v nedeljo, 20. 3., ob 15. uri družinski križev pot na Sovič. Lepo vabljeni.
  • SREČANJE ANIMATORJEV ORATORIJA bo v petek, 19. 3., ob 19. uri v župnišču. (Pokliči in povabi naprej).
  • SREČANJE MLADIH bo v petek, 19. 3., ob 20. uri v Postojni.

OZNANILA STUDENO

• MOLITEV PRED NAJSVETEJŠIM ZA MIR NA SVETU IN V UKRAJINI. V sredo, 16. 3., od 19. ure do četrtka, 17. 3., do 8. ure bo v župnišču v Studenem izpostavljeno Najsvetejše za celonočno čaščenje in molitev za mir. Vsi, ki se želite pridružiti molitvi za kako uro čez noč lepo vabljeni. Hvala vsem molivkam, ki so prevzele celonočno dežurstvo.
  • SREČANE ŽPS STUDENO bo v četrtek, 17. 3., ob 19. uri v župnišču v Studenem. Vabljeni vsi člani in članice.
  • KRIŽEV POT bo v nedeljo ob 10. uri.
  • ZAHVALJUJEMO se za prejeti dar 462 € ob pogrebu + Marjana Muha za cerkev v Studenem. Bog povrni vsem darovalcem, pokojniku pa naj podeli večni mir in pokoj.
  • Zahvaljujemo se tudi društvu Bakla in Goldinarjem za pohištvo za naše župnišče.

DEKANIJSKA OZNANILA

• VABIMO NA PREDAVANJE zgodovinarja prof. dr. Igorja Grdina, ki bo v ponedeljek, 14. 3., ob 18.30. Spregovoril nam bo na temo: "Osmanski imperij in Evropa". Predavanje bo v Kulturnem domu v Slavini.
  • MILOSTNI POSTNI ČAS – Ne naveličajmo se delati dobro, molimo za domovino in mir v svetu.