27. Jezus nas sodi po dobrih delih

Objavljeno: 4. 05. 2021

Pozdravljeni starši in veroučenci 4. razreda,

Hvaljen Jezus. Na vekomaj. Amen.

S 27. lekcijo smo prišli do konca katehez za 4. razred. Letos smo bili zelo pridni, ker nam ni odpadla nobena ura. Razlog je bila seveda karantena in verouk na daljavo, ter kateheze, ki so bile posnete.

Upam, da so vam bile kateheze všeč in da ste si jih z veseljem ogledali. Skupaj s katehistinjo Marjano vas prosiva, da si ogledate vse kateheze in da naredite naloge v delovnih zvezki.

Po 16. maju bomo imeli še dve srečanji v živo v župnišču. Na prvo srečanje boste prinesli vaše zvezke, kdor še ni tudi spričevalo. Iz evidence je razvidno, da štirje iz Postojne še niste poravnali prispevka za verouk v višin 20€ za stroške veroučnega leta.

Zadnja kateheza govori o poslednji sodbi, o tem, da nas bo Jezus Kristus, kralj vesoljstva, sodil po naših dobrih delih. Spoznali bomo, kaj so to telesna in duhovna dela usmiljenja. Prav v teh dejanjih si služimo nebesa.

Video kateheza: https://youtu.be/nGif8mEoWgQ

Vabljeni, da tudi vsak dan spremljate šmarnice. Povezava do njih je na naši spleti strani.

Lep pozdrav.

Župnik in Marjan, katehistija.