Oznanila: 6. postna - cvetna - 5. april 2020

MAŠNI NAMENI in OZNANILA

ZA POSTOJNO IN STUDENO

6. POSTNA ali TIHA NEDELJA

Vsa oznanila za veliki teden in veliko noč si lahko ogledate v tiskanih oznanilih Med namiTUKAJ.

• Do nadaljnjega odpovedane vse javne svete maše, podeljevanje zakramentov, zakramentalov, ljudske pobožnosti, župnijska praznovanja in drugi dogodki ter vsa srečanja vključno z veroukom. Vsi  verniki  naj  uresničujejo  državna  navodila  za  preprečevanje  epidemije ter ohranitev svojega zdravja in zdravja bližnjih.
  • Cerkev je odprta za molitev od 9. ure do 19. ure. V cerkvi je možna molitev do 10 zdravih oseb, ki so med seboj oddaljene vsaj 2 metra.«
  • Prijavo pogreba uredite po telefonu.
  • V smrtni nevarnosti je dovoljeno podeljevanje bolniškega maziljenja
  • Župnijska pisarna je do nadaljnjega zaprta. Verniki se lahko na župnika ali vikarja obrnejo samo po telefonu (župnik 041 379 468, vikar 041 509 240) oziroma po e-pošti (zupnija.postojna@rkc.si).
  • Naročila za mašne namene sprejemamo po e-pošti in po telefonu. Glede nakazila daru se sproti dogovorimo.
  • Darove za vzdrževanje župnije lahko verniki nakažete na račun župnije. TRR župnije Postojna je:  SI56 6100 0001 2717 435 in TRR župnije Studeno je: SI56 6100 0001 2718 502.
  • Kateheze za verouk so objavljene na spletni strani župnije Postojna pod zavihkom VEROUK.
  • Vsak dan molimo za prenehanje epidemije koronavirusa.