OZNANILA NA NEDELJO SV. DRUŽINE POSTOJNA

+ Željko Gašparič

+ Marija Černač

jan.

Bazilij Veliki, škof in cer. učitelj

+ Franc Grželj

+ Filip Rudolf

+ Andrej in Marija Kobal

Presveto Jezusovo ime

za +++ Repič in za žive

za +++ stare starše in teto  iz družine Gerl

v zahvalo Vadnal

+ Marija Verbič, 8 dan

Angela Folinjska, red.

Talita Kum    za duhovne poklice, molitvena skupina

++ Ivan Halik starejši in Ivan Halik mlajši

+ Rudolf Bandel

+ Andrej Turk

Emilijana, devica

+++ Josip in Marija Olič in stari starši Olič in Koren

+++ za vse pokojne Tomšič

za zdravje vseh po namenu

Gospodovo razglašenje (1)

po namenu Gašper

+ Terezija in Ivan Rustja in Avgust in Silvan Batagelj

+ Marija Fratnik

za zdravje na duši in telesu

Jezusov krst

v čast Materi Božji v zahvalo za zdravje Belsko 42

++ Ivana in Gašper Bizjak

++ starša Ivo in Ivka Perković

za župniji

1. Nocoj na Silvestrovo bomo praznovali 2 sveti večer. Ponovno smo povabljeni, da blagoslovimo jaslice in dom. 3 sveti večer pa bo v petek na predvečer praznika GOSPODOVEGA RAZGLAŠENJA. Ta večer polega blagoslova z blagoslovljeno vodo in kadilom na vrata napišemo s kredo še letnico 20+G+M+B+18. Svete maše bodo na praznik svetih treh kraljev kot ob nedeljah.
  2. Otroci prinesejo svoj DAR, KI SO GA ZBIRALI V ADVENTNI AKCIJI. Dar naj položijo na jaslice v škatlicah, ki jih izdelajo iz sredine adventnega koledarja.
  3. V petek, 5. 1., ob 18.30 uri, po maši, bo v cerkvi sv. Štefana, BOŽIČNI KONCERT KOMORNEGA ZBORA AVE z naslovom »Oj dete je rojeno nam«. Vsi lepo vabljeni.
  4. Prihodnjo nedeljo, 7. 1., bomo obhajali PRAZNIK JEZUSOVEGA KRSTA. Pri maši bomo obnovili krstne obljube.
  5. Prihodnjo nedeljo bo v župniji Hrenovice BOŽIČNICA ODRASLIH IN OTROŠKIH PEVSKIH ZBOROV ob 16. uri. Vsi lepo vabljeni.
  6. Prihodnjo nedeljo bomo pri mašah imeli NOVOLETNO DAROVANJE - OFER ZA CERKEV. Ofer bo tudi v soboto, 6. 1., zvečer. Že vnaprej se zahvaljujemo za vsak vaš dar. Iskrena zahvala vsem tudi za vaše darove na sveti večer, božič in sv. Štefana.
  7. Ta teden so še VEROUČNE POČITNICE. Verouk bomo začeli od ponedeljka, 8.1., po urniku.
  8. NAROČILA NA VERSKI TISK sprejemamo v župnijski pisarni. Cene verskega tiska so objavljene v novi številki župnijskega glasila Med nami. Prav tako tudi datumi tečaja za zakon in predstavitev delavnice molitve in življenja.
  9. V tem tednu bosta imeli srečanji NIKODEMOVA skupina v sredo po maši, in BIBLIČNA skupina v četrtek po maši.
  10. Drage sestre in bratje v Kristusu, vsem želimo v novem letu obilo miru. Naj kraljuje v naši srcih, v naših družinah in v našem narodu. Naj vam dobri Bog nakloni potrebno zdravje, dostojno preživetje ter veliko medsebojne ljubezni in spoštovanja. Naj blagoslovi vse vaše družine. In nevidna materinska roka Božje matere Marije naj vas varuje na vseh poteh življenja. Srečno in blagoslovljeno novo leto Gospodovo 2018.

Vnesite vaš prispevek