Starši in botri ob krstu otroka 2024

ČESTITAMO!

Draga starša,

najprej vama iskreno čestitam, da sta sprejela največji Božji dar, to je vajin otrok. Vaju, in vse vajine otroke naj varuje Božji blagoslvo in Marijina priprošnja. Potrudita se, da bodo vajin otroci sprejeli tudi dar vere in v nje vedno bolj rasli. Kot prvi korak v Božje življenje vajinega novorojena pa je podelitev svetega krsta.

Predlagam vama naslednje:

Kmalu po rojstvu ali že pred rojstvom otroka se z domačim župnikom dogovorite za prvo srečanje.

Izpolnite: elektronsko prijavnico za srečanja za starše.

Srečanja so obvezna za starše, ki krščujete prvega otroka ali pa se priprave še niste udeležili. Na drugo srečanje v pripravi lahko povabite tudi botre.

Srečanja bodo v župnišču v Postojni na naslovu: Vilharjeva 2, 6230 Postojna, poleg cerkve.

Teden dni pred začetkom priprave vas bomo obvestili po elektronski pošti o začetku prirpave.

PLAKAT PRIPRAVA NA KRST 2024

PRVA SKUPINA
februar 2024
Datum srečanj: sobota, 3. februarja;  sobota, 10. februarja in  sobota, 17. februarja. Srečanja se začnejo ob 16. uri.

DRUGA SKUPINA
maj 2024
Datum srečanj: sobota, 4. maja, sobota, 11. maja in sobota, 19. maja. Srečanja se začnejo ob 17. uri.

TRETJA SKUPINA
oktober 2024
Datum srečanj: sobota, 5. oktobra, sobota, 12. oktobra in sobota, 19. oktobra. Srečanja se začnejo ob 16. uri.