Starši in botri ob krstu otroka 2023

ČESTITAMO!

Draga starša,

najprej vama iskreno čestitam, da sta podarila otroku zemeljsko življenje. Naj vaju z otrokom/ci varuje blagoslov Nebeškega Očeta, da bosta po krstu in veri otroku/om posredovali tudi Božje življenje.

RAZMIŠLJATA/E O KRSTU SVOJEGA OTROKA?

Predlagamo vam/a sledeče:

Kmalu po rojstvu ali že pred rojstvom otroka se z domačim župnikom dogovorite za prvi pogovor o krstu.

Izpolnite: elektronsko prijavnico prijave na tečaj.

Priprava je obvezna za vse starše, ki še niso opravili te vrste priprave. Na drugo srečanje lahko povabite tudi botre.

Srečanja potekajo v župnišču v Postojni na naslovu, Vilharjeva 2, 6230 Postojna, poleg cerkve.

V primeru prepovedi združevanja zaradi epidemioloških razlogov bo tečaj potekal po zoomu. V tem primeru boste naknadno obveščeni.

PRVA SKUPINA
februar 2023
Datum srečanj: sobota, 4. februarja;  sobota, 14. februarja in  sobota, 18. februarja. Srečanja se začnejo ob 16. uri.

DRUGA SKUPINA
maj 2023
Datum srečanj: sobota, 6. maja, sobota, 13. maja in sobota, 20. maja. Srečanja se začnejo ob 17. uri.

TRETJA SKUPINA
oktober 2023
Datum srečanj: sobota, 7. oktobra, sobota, 14. oktobra in sobota, 21. oktobra. Srečanja se začnejo ob 16. uri.