32. nedelja med letom - zahvalna - 8. november 2020

+++ Fajdiga in Bajc

Predjama, ++ Jan in Rajko Turk, Predjama 42

nov.

Albert Veliki, škof in cerkveni učitelj

+ Stano Dolenc

Studeno, ++ starši in +++ Širca, Studeno 53

+++ Leskovec

• Danes je zahvalna nedelja, hvaležni smo Bogu za vse dobrote zemlje, pa tudi ljudem, za vse dosežke tehnike, medicine in znanosti. Zahvalimo se tudi drug drugemu, otroci staršem, pa učiteljem in vzgojiteljem, pa tudi odrasli otrokom. Pomislimo komu smo hvaležni in zanj molimo ali pa mu povejmo, da smo mu hvaležni.
  • Verouk bo ta teden potekal za vse razrede na daljavo, oziroma doma. Katehisti bodo otrokom poslali navodila in kateheze. Starše prosimo, da po svojih močeh pomagate otrokom pri verouku na domu.
  • Sveto mašo lahko v živo spremljate vsak večer ob 18. uri na youtube kanalu Župnije Postojna, ob nedeljah pa ob 10. uri.
  • Možnost za prejem svetega obhajila v POSTOJNI bo vsak dan ob 18.45 v župnijski kapeli. Ob nedeljah pa ob 11. uri in ob 17.30. V STUDENEM bo možnost za prejem obhajila v nedeljo, ob 10.50.
  • Zakramnet svete spovedi lahko vedno prejemte v dgovoru z duhovnikoma. Pokličite in se dogovorimo.
  • Prišli so Marijanski koledarji, dobite jih v cerkvi na polici za tiskovine, priporočeni dar je 2,50 €
  • Oba duhovnika se zahvaljujeva vsem, ki ste se naju v teh dneh spomnili s svojim darom. Bog povrni.
  • Vsem želimo blagoslovljen teden in vse dobro, bodite zdrav in hvaležni. Naj ostanejo vaše svetilke vere vedno prižgane in naj vam nikoli ne zmanjka olja posvečujoče milosti.