Oznanila na nedeljo Jezusovega krsta

za župniji

Severin Noriški, opat

+ Janez Bizjak (30. dan)

+ Stanislav Ambrožič, (30 dan)

po namenu 7/1

Hadrijan, opat

+ Bernard Petek

+ Miroslav Terčon

po namenu 130

jan.

Gregor Niški, škof, cer. uč.

p

za duševno in telesno zdravje

+ sestra Bianca

za vnuke in otroke v čast Materi Božji

+ Sabina in pokojni Fajdiga in Ulaga

+ Zinka Kraševec

1. Zahvaljujemo se vsem, ki ste darovali svoj dar za potrebe naše župnije v današnjem "ofru". Bog naj vam bogato pomnoži vaše darove.
  2. Otroci, ki še niso prinesli svojega adventnega daru na praznik Gospodovega razglašenja za lačne in pomoči potrebne v misijonih, lahko svoj dar prinesejo ta teden k verouku.
  3. Verouk bo po urniku za vse razrede. Verouk za 1. r. bo ta teden v sredo ob 17. uri.
  4. Danes, v nedeljo, 7. 1., bo v župniji Hrenovice BOŽIČNICA ODRASLIH IN OTROŠKIH PEVSKIH ZBOROV ob 16. uri. Lepo vabljeni.
  5. Ta teden bo sveta maša v župnijski cerkvi tudi v sredo zjutraj ob 7. uri in v petek ob 10.30 uri v domu UP.
  6. V torek, 9. 1., bo ob 20. uri, katehumenat.
  7. V četrtek, 11. 1., ob 19. uri, bo II. srečanje za STARŠE 3. RAZREDA v pripravi na 1. sv. obhajilo njihovih otrok. Tema srečanja bo zakrament svete spovedi.
  8. V petek, 12. 1. bo ob 20. uri srečanje MLADINSKE skupine. Imeli bomo spoznavno srečanje z najmlajšim duhovnikov v župnij z g. Alanom.
  9. V soboto, 13. 1., ob 20. uri bo srečanje MIHELOVIH ZAKONCEV.
  10.  Prihodnjo nedeljo, 14. 1. bo ob 16.30 uri BOŽIČNI KONCERT OTROŠKEGA ZBORA VIŠAJI IZ AJDOVŠČINE IN našega OTROŠKEGA ZBORA ŽUPNIJE POSTOJNA. Lepo vabljeni.
  11.  Do konca januarja zbiramo naročila na verski tisk.
  12. V torek, 16. 11., bomo začeli DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA. Gre za novo obliko evangelizacije v katerih spoznamo različne oblike molitve, ki lahko obogatijo naš duhovni pogovor z Bogom.
  13. V vikendu, od 19. – 21. 1., se bo ob 16. uri začel nov TEČAJ priprave zaročencev na ZAKON.
  14. Vsem želimo lepo nedeljo in teden, ki ga začenjamo. Poživimo svoje krstno dostojanstvo in življenja, ki iz njega izhaja, da bomo v ta svet, med ljudi s katerimi živimo, prinašali okus Kristusa.