OZNANILA NA 2. ADVENTNO NEDELJO POSTOJNA

+++ Križman in Barba

+++ Sonja, Aleksander in Peter Mihelj in Alojz in Marija Grzetič

dec.

Antonija, Krizina in druge drinske mučenke

za zdravje v čast Lurški Materi Božji

++ Ivan in Marija Semenič

Adelajda, kraljica

božična devetdnevnica

++ Darinka in Franc Verbič

++ Anton in Milan Obid

3. ADVENTNA NEDELJA

božična devetdnevnica

++ Janez in Julijana Derenčin

+++ Marinšek, Bukovje 40 in +++ Križman, Bukovje 25

++ Ivana in Jožef Bizjak

za župniji

1. Ob izhodu iz cerkve je na polici za tiskovine še veliko adventih koledarjev. Kdor želi ga lahko vzame, lahko pa ga podarite komu izmed svojih vnukov, ki ga še ni dobil.
  2. V sredo ne bomo imeli jutranje maše, ker imamo zvečer pogrebno mašo za pokojnega Janeza Bizjaka.
  3. Ta teden bo imela v prvem razredu verouk skupina B v sredo ob 17. uri
  4. Ta teden bo tudi spoved veroučencev, kot je bilo oznanjeno v župnijskem glasilu »Med nami«. V popoldanskih terminih verouka bo spoved, v jutranjih pa verouk za vse veroučence.
  5. V ponedeljek bo po maši srečanje molitvene skupine.
  6. V torek bo ob 20. uri srečanje katehumenov.
  7. V sredo bo po maši srečanje Nikodemove skupine.
  8. V petek bo ob 19. uri v župnijski dvorani adventno predavanje terapevta Miha Kramlija o zasvojenosti z internetom in novimi tehnologijami. Povabljeni vsi, zlasti pa starši osnovnošolskih otrok in mladinska skupina, ker je predavanje primerna tema tudi za mlade.
  9. V petek se začne BOŽIČNA DEVETDNEVNICA. Vsi lepo povabljeni k devetdnevnici, še posebej pa veroučenci in njihovi starši. Skupaj bomo zbirali slamice za Jezusove jaslice. Naj se intenzivnost adventne priprave stopnjuje. Pokažimo kralju, ki prihaja, da ga zares pričakujemo..
  10. V soboto bo ob 20. uri. spoved za člane zakonskih skupin
  11. Luč miru iz Betlehema bomo skupaj s skavti sprejeli v nedeljo, 17. 12. 2017 pri večerni sveti maši, h kateri ste vsi lepo vabljeni. Plamen bodo skavti delili po maši ter potem še ves teden, do 23. 12. 2017, vsak dan pred in po večerni maši. Zbrana prostovoljna sredstva bodo šla tudi letos v dobrodelne namene, luč miru pa tokrat k nam prihaja pod geslom "Pustiva se vneti."
  12. ČIŠČENJE VEROUČNIH PROSTOROV  - K čiščenju veroučnih prostorov je v soboto, 16. 12., povabljena mladinska skupina.
  13. Naj svetloba druge advente luči posveti v naša življenja, da bomo videli slabosti, ki jih moramo odpraviti, da bomo izravnali poti do srca.

Vnesite vaš prispevek